אודות דונה איטליה

בתוך שנים בודדות הפכה דונה איטליה לשחקנית דומיננטית בשוק המזון הבינלאומי. מיליוני לקוחות ברחבי העולם נהנים ממוצרי החברה באמצעות אלפי גופים מסחריים הנעזרים בשירותיה של דונה איטליה. בין הלקוחות המסחריים של החברה ניתן למנות רשתות מזון גדולות, קמעונאים בינלאומיים, רשתות בתי מלון מובילות בעולם, גופי בידור מובילים (כגון פארקי שעשועים) ועוד.

 

איך נולד הרעיון?

המהפכה שדונה איטליה יוצרת בעולם נובעת רק מפשטות הרעיון שלה ואיכות הביצוע. החברה הבינה שהאהבה של הצרכנים לטעם האיטלקי בכלל ולפיצות בפרט הוא חוצה תרבויות ויבשות. יחד עם זאת האהבה הזו מתנגשת עם משמעויות כבדות לבתי העסק, השקעות כבדות בנדל"ן ובציוד יקר, בכוח אדם מיומן, במלאים גדולים ובזמן הכנה ממושך במטרה להגיש מוצר איכותי לצרכנים.
 
את כל זה דונה איטליה מצליחה לשנות.

 

 

איך אנחנו עושים את זה?

המהפכה של דונה איטליה טמונה בפתרון פשוט וזמין. פתרון שאינו דורש מהלקוח שום השקעות כספיות מהותיות אך עדיין מאפשר ללקוחות העסק ליהנות מהטעם האיכותי של פיצות והטעמים הנפלאים של המטבח האיטלקי.


הפתרון של דונה איטליה כולל את כל מה שחברה צריכה כדי להציע ללקוחות שלה את התפריט האיטלקי במקום אחד. הפתרון של דונה איטליה מתאים לכל עסק שמשרת ישירות צרכנים, בין אם מדובר על רשת מלונות בינלאומית מובילה, פארקי שעשועים או רשת בתי קפה מקומית.

  1. ציוד קטן אך חכם – ציוד שאינו דורש שטח רב וחוסך בעלויות השכירות ובמקביל אינו תלוי במיומנויות הפעלה ומאפשר לייצר מוצר אחיד בכל הגשה.

  2. איכות המוצר – העקרון של מנהלי דונה איטליה הוא כבוד ללקוחות שלה. אנחנו לא מגישים מוצרים שלא היינו מגישים לילדים שלנו. על כן החברה מקפידה שכל המוצרים שלה אינם מכילים תוספת סוכר, ללא משפרי אפייה וללא חומרים משמרים. בנוסף, דונה איטליה מקפידה כי המוצרים יגיעו ללקוחות שלה בצורתם הסופית. לפני הגשת המוצר ללקוח הסופי, בית העסק נזקק להשלמת אפייה בלבד. כלל מוצרי החברה מיוצרים באיטליה, ו 100% טבעיים.

 

בצורה כזו אנו מצליחים לשרת מיליוני לקוחות ברחבי העולם באמצעות מגוון רחב מאוד של עסקים. דונה איטליה גאה לשרת היום בתי מלון, חנויות נוחות ומזון מהיר, בתי קפה, מסעדות וברים, אולמות אירועים ואף חברות שמחפשות דרך לפנק את העובדים שלהם במשרד.

 

רוצים להכניס את המהפכה של דונה איטליה אליכם לחברה?
מוזמנים ליצור איתנו קשר.

צור קשר

 

אם זה נשמע יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי – תבדוק.

אולי זה פשוט כי דונה איטליה עובדת בשבילך.

מוזמן ליצור קשר והפיציולו שלנו כבר בדרך אליך עם פיצה טריה.

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Google+ - White Circle