בתי מלון

אוכל איטלקי ופיצות כבר מזמן לא שייכים רק לאיטלקים. תיירים בכל מקום אוהבים לאכול אוכל איטלקי. כמו שאתה בודאי יודע, בזמן חופשה אנשים אוכלים יותר. הרבה יותר. אוכל הוא חלק חשוב מהחופשה ואנשים נהנים מהאוכל לא פחות מהמלון עצמו.

אבל אתה וגם אנחנו מכירים את הבעיה. הרצון להכניס פיצה לתפריט כרוכה בהוצאות כבדות ותמיד עומדות השאלות באוויר: האם זה כלכלי להשאיר את הפיצות בתפריט? איך אפשר לייעל? האם יש אלטרנטיבות?

 

דונה איטליה מציגה את המהפכה התיירותית

 

תפריט איטלקי, איפה שתרצו במתחם המלון, ללא השקעה כספית.

חברת דונה איטליה עובדת עם רשתות מלונות בינלאומיים ומבינה את הצרכים של בתי מלון. דונה איטליה מבינה גם את המגבלות הנובעות מתפעול של מערכת כל כך מורכבת ולכן בנתה פתרון כולל המאפשר לבתי מלון את היכולת לספק את מוצר איטלקי שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלהם מכל הבחינות:

 

תפעולית – אנחנו ניתן לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לאפשר לכם להתעסק בעיקר – חווית לקוח יוצאת דופן עם מינימום אופרציה. ציוד קטן, פשוט לתפעול ונייד שאינו תופס מקום; ערכת ציוד מקצועית שלמה הכוללת סכינים ייחודיים, טיימר, משטח חיתוך, תבלינים, קרטוני טייק אווי ועוד; מעטפת פרסומית שלמה הכוללת כרטיסים לשירות חדרים, פוסטרים, עמדות מעוצבות וממותגות לקוח ועוד. הפתרון של דונה איטליה מאפשר הגשת פיצות בכל מתחם המלון בקלות, בנוחות ובעלות נמוכה. בנוסף, הטכנולוגיה של דונה איטליה מאפשרת לעשות את זה ללא הכשרה מיוחדת של כוח אדם ייעודי.

 

כלכלית – הפתרון הכולל של דונה איטליה אינו דורש השקעות כספיות והוא כולל אפילו את המעטפת הפרסומית הנדרשת כדי לעזור לכם לספר על השירות מבלי להגדיל את ההוצאות.  בצורה זו הפתרון של דונה איטליה מאפשר לייצר זרם ההכנסות משמעותי בתוך זמן קצר תוך נטילת סיכון כמעט אפסי.

 

כוח אדם – הפתרון של דונה איטליה חוסך עלויות רבות הכרוכות בתפעול ושירות של הכנת פיצות ומסירתן. הפתרון שלנו מאפשר לך לייצר הכנסות נוספות פר אדם באמצעות שימוש נוסף בכוח אדם קיים. הסיבה לכך היא שהכנת הפיצות של דונה איטליה אינן דורשות ידע, יכולות או מומחיות ייחודית. כל מה שצריך זה ידיים ויכולת לזוז. את השאר אנחנו עושים.

 

בקרת האיכות – המהפכה של דונה איטליה טמונה בראש ובראשונה באיכות המוצרים שלה. אנו מקפידים לעמוד בסטנדרטי איכות בינלאומיים מחמירים ולא משנה מה יהיה מונח על הכף, אנחנו לעולם לא נגיש מוצרים שלא היינו נותנים לילדים שלנו. הפיצות של דונה איטליה כוללות את החומרים המשובחים ביותר ואינן כוללות תוספות סוכר, משפרי אפיה או חומרים משמרים.

 

חווית לקוח – באמצעות הפתרון של דונה איטליה אנו מאפשרים לכם לשדרג את חווית הלקוח אצלכם במלון בצורה משמעותית. השדרוג נובע מפשטות הפתרון שלנו שמאפשר לכם לספק ללקוחות פיצה כחלק משירות החדרים ללא עלות נוספת גם באמצע הלילה, להזמין פיצות לבריכה ללא משמעויות לוגיסטיות מורכבות או בכל מקום וזמן שיעלה על דעתכם.

 

תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. אתם תקצרו את המחמאות.

צור קשר

 

אם זה נשמע יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי – תבדוק.

אולי זה פשוט כי דונה איטליה עובדת בשבילך.

מוזמן ליצור קשר והפיציולו שלנו כבר בדרך אליך עם פיצה טריה

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Google+ - White Circle